XXI Niedziela Zwykła /23.08.2020 r./

Ogłoszenia duszpasterskie:

1. Dzisiaj o godz. 1300 msza pogrzebowa +Haliny Chrobak lat 55 z Dąbrówki Gorzyckiej. Pół godz. wcześniej – różaniec.
    Nieszpory i Msza św. o godz. 1500.
  2. W poniedziałek święto św. Bartłomieja, Ap.
  3. W środę uroczystość N.M.P. Częstochowskiej.
    Msza św. i Nowenna do MBNP o godz. 1800.
  4. W czwartek wsp. św. Moniki.
    O godz. 1500 msza pogrzebowa +Cecylii Białas lat 92 z Ćwikowa. Pół godz. wcześniej – różaniec.
  5. W piątek wsp. św. Augustyna.
    Msza św. i Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 1800.
  6. W sobotę wsp. męczeństwa św. Jana Chrzciciela.
  7. W przyszłą niedzielę o godz. 1500 Msza św. za wszystkich naszych bliskich zmarłych i procesja na cmentarz z modlitwami za zmarłych.
  8. Dziękuję za złożone ofiary na naszą świątynię i każdą pomoc okazaną przy wykonywanych pracach.

Dziękuję Ks. Marcinowi Kwietniowi za pracę w naszej wspólnocie parafialnej, za głoszenie Słowa Bożego, pracę katechetyczną w szkole, pracę z ministrantami, młodzieżą, za piękne świadectwo modlitwy i radości w służbie Panu Bogu i dla nas w każdym dniu.
Księdzu Marcinowi życzymy Bożej radości w dalszej służbie, w parafii Najśw. Maryj Panny Wniebowziętej w Barcicach.
     Ks. Grzegorzowi Kowalskiemu – przychodzącemu do nas z parafii Siedliska – życzymy zadowolenia i satysfakcji podejmowania pracy duszpasterskiej i katechetycznej.

Osobę Ks. Marcina i Ks. Grzegorza polecajmy opiece Matki Bożej Fatimskiej, Matce wszystkich kapłanów.

W minionym tygodniu do wieczności odszedł  +Piotr Golemo z Podborza.