20 czerwca dzieci pierwszokomunijne wraz ze swoimi bliskimi udały się na pielgrzymkę do Sanktuarium św. Jana Pawła II oraz do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach. Był to czas wspólnej modlitwy, wdzięczności za dar Pierwszej Komunii Świętej oraz zawierzenia rodzin Bożej opiece.




