You are currently viewing ZAKOŃCZENIE REKOLEKCJI ODDANIE 33

ZAKOŃCZENIE REKOLEKCJI ODDANIE 33

W uroczystość Zwiastowania Pańskiego 26 marca uroczyście zakończyliśmy rekolekcje ewangelizacyjne Oddanie 33 i oddaliśmy się w opiekę Matki Bożej. Kiedy rozpoczynaliśmy rekolekcje nikt z nas nie spodziewał się że nasz świat tak się zmieni. I być może to był ostatni dzwonek aby oddać się całkowicie MB, Jej zawierzyć nasz los. Mimo wojny na Ukrainie, mimo tych światowych zawirować jest w nas Boży pokój i zaufanie.

Ks. Proboszcz powiedział: „Tryumf Niepokalanego Serca Maryi jest pewny i to jest nasza radość. To jest nasze szczęście. To jest wielki dar Boży. To Bóg nam pozwolił że jesteśmy tutaj i chcemy się zawierzyć. To wszystko jest Bożym działaniem On nas pokochał, wybrał a Matka nas przyprowadziła do tej świątyni

Mamy dalej iść i ewangelizować. Może spotkamy się z odrzuceniem ale idźmy odważnie. Nie czujmy się lepsi ale czujmy się wdzięczni bo wdzięczność rodzi hojność Boga”.

Akt oddania złożyło ponad 100 osób.