You are currently viewing Różaniec Rodziców za dzieci

Różaniec Rodziców za dzieci

Nie zwlekaj - daj dziecku to, co najlepsze!

„Czymś pięknym i owocnym jest także powierzenie w tej modlitwie drogi wzrastania dzieci…. Modlitwa różańcowa za dzieci, a bardziej jeszcze z dziećmi, która wychowuje je już od najmłodszych lat… stanowi pomoc duchową, której nie należy lekceważyć”

św. Jan Paweł II

W dniu 24 października na Mszy św. o godz. 11.oo inaugurujemy modlitwę różańcową Rodziców za dzieci. Powstały 4 róże różańcowe które mają swoich Patronów – św. Ritę, dzieci fatimskie, bł. Karolinę i św. Monikę. Odmówimy modlitwę za dzieci, którą będziemy zawsze powtarzać 8 grudnia w uroczystość Niepokalanego Poczęcia Matki Bożej.

 

W Różańcu Rodziców codziennie odmawiamy za nasze dzieci jedną dziesiątkę różańca, wspólnie z innymi. Prosimy Boga o błogosławieństwo i ochronę dla naszych dzieci.