You are currently viewing JUBILEUSZ 25–LECIA KLUBU PARAFII OLESNO I DĄBRÓWKI BREŃSKIE

JUBILEUSZ 25–LECIA KLUBU PARAFII OLESNO I DĄBRÓWKI BREŃSKIE

Szanowni Państwo

 Z wielką radością przyjąłem informacje o pięknym Jubileuszu 25 – lecia Klubu Parafii Olesno i Dąbrówki Breńskie na terenie Chicago. Wyrażam wielka wdzięczność za Waszą pamięć o Ojczyźnie i rodzinnej parafii kiedyś tylko Olesno a od 20 lat także Dąbrówki Breńskie. Pamięć jest wyznacznikiem pięknego człowieczeństwa. Z dala od ojczystych stron podtrzymujecie tę właśnie pamięć, tworzycie jedną wielką rodziną, cieszycie się naszymi radościami i jesteście dumni że nasze parafie są żywym Kościołem, że my też o Wam pamiętamy i modlimy się za Was naszych Rodaków mieszkających w Stanach Zjednoczonych  i gdziekolwiek w świecie. Jako nowy proboszcz parafii Olesno chcę podziękować wszystkim ofiarodawcom minionych lat. Wiem że piękno kościoła w Oleśnie i Dąbrówkach Breńskich to także wasza zasługa i Wasz wkład. Bardzo Wam dziękuję. Z okazji pięknego Jubileuszu – mogę powiedzieć naszego Klubu – składam Wam najserdeczniejsze życzenia dalszej owocnej pracy. Życzę Waszym rodzinom zdrowia i Bożej opieki. Niech wstawiennictwo Matki Bożej zawsze Wam towarzyszy. Cała parafia Olesno pozdrawia Was, naszych Rodaków. Jesteśmy z Was dumni i życzymy co najlepsze.

Szczęść Boże

Ks. Jan Panek – proboszcz parafii Olesno

Księża współpracownicy ks. Jacek Sarota i ks. Grzegorz Kowalski