NOWY ROK SZKOLNY 2021/2022

We środę 1 września rozpocznie się nowy rok szkolny 2021/2022. Dzieciom i młodzieży życzymy wiele zapału i wytrwałości w zdobywaniu wiedzy, kształtowaniu dojrzałych postaw, a czcigodnym nauczycielom, katechetom i wychowawcom dużo siły i mocy Ducha Świętego, potrzebnego w procesie kształtowania dzieci i młodzieży.

Msza Święta, ze szczególną prośbą o błogosławieństwo w nowym roku szkolnym, asystencję Ducha Świętego na czas edukacji i wszelkie potrzebne łaski dla wszystkich uczniów, wychowawców, nauczycieli i rodziców, w naszym kościele 1 września o godz. 8.30 dla społeczności Szkoły Podstawowej w Oleśnie a dla Zespołu Szkół w Brniu o godz. 8.10.

Okazja do spowiedzi przed rozpoczęciem roku szkolnego dla dzieci i młodzieży w poniedziałek i wtorek od godz. 17.00