Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata 22.11.2020

1. Dzisiaj przeżywamyUroczystość Chrystusa KrólaWszechświata,  Nieszpory  i Msza św. o godz. 15.00
  2. Od jutra przez cały tydzień o godz. 16.30 będziemy odmawiali różaniec za zmarłych połączony z wypominkami.
  3. W najbliższą niedzielę w naszej parafii będziemy przeżywali odpust. Jednak ze względu na obecną sytuację i reżim sanitarny, uroczystość ta będzie przebiegać skromniej niż dotychczas. Pamiętajmy w nadchodzącym tygodniu o modlitwie w int. naszej parafii oraz o naszym księdzu Proboszczu, przez wstawiennictwo św. Katarzyny. Przez cały tydzień, będziemy się przygotowywali do uroczystości odpustowej w naszej Parafii, odmawiając modlitwy do św. Katarzyny, podczas nabożeństw wieczornych.
  4. We wtorek wspomnienie św. Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy męczenników.
  5. W środę Msza św. i Nowenna do MBNP o godz. 17.00
  6. W piątek Msza św. i Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 17.00
  7. W następną niedzielę rozpoczynamy Adwent, a zarazem nowy rok liturgiczny.
  8. W dniu dzisiejszym w WSD w Tarnowie odbędzie się uroczystość obłóczyn, podczas której, nasz kleryk Piotr Zieliński, przyjmie strój duchowny. Polecajmy go naszym modlitwom.
  9. Składamy serdeczne Bóg Zapłać Pani Sołtys ze Swarzowa i mieszkańcom Swarzowa – Krynicy, za prace porządkowe przy naszym kościele i plebanii.
  10. Bardzo prosimy o kontakt rodziny zmarłych: +Krystyny Golemo oraz +Joanny Wąż w celu uzupełnienia wpisów w księdze zmarłych.
  11. W minionym tygodniu do wieczności odeszli:  ++ Kazimiera Morawiec (z Ćwikowa), Kazimiera Morawiec, (ze Swarzowa) i Genowefa Snopek.